Ürün Fotoğraf Çekimi

Gelişen dijital ortamda, firmanızın ürünlerinin daha nitelikli daha iyi bir şekilde müşterilere aktarmanın bi yoluda ürünlerin fotoğraflarıdır. Ürün fotoğrafçılığı oldukça önemlidir ve bir ürün hakkında yazı yazmak ürünün özelliklerini detaylandırarak kullanıcıya aktarmak iyidir, ki ürün fotoğrafının iyi olmasıda, karşınızdaki insanın ürünü alma hissiyatını %30 oranda arttıracaktır.
 

Ürün fotografçısı:

Satışa çıkarılacak ürünün, son derece profesyonel ekipmanlar ve profesyonel makineler ile, ürünün resmini yüksek kalitede çekmek ve ürünün farklı açılardan, kontrastını yakalamaktır. Ürün fotoğrafçısının işi oldukça zordur. Mekan ışığı, arka planı gibi bir çok detayı düşünmek zorundadır.
 
Ürün fotoğrafı çekerken genelde dikkat ettiğimiz özellikler vardır bunlardan aşağıdaki özellikleri baz alarak ürünlerinizin daha net ve daha kaliteli çıkmasını sağlamaktır.
 

Net ve Aydınlık Fotoğraflar

 
Ürün resimleri çekerken, genellikle üzerinde durduğumuz ve iyi bir sonuç odaklı olması için, ürünlerinizin net ve aydınlık ortamlarda çekilmesini sağlıyoruz. Bulanık çekilen resileri hiçkimsenin hiç bir şekilde dikkatini çekmeyecektir.
 

Çekim Açısı ve Kadraj

Kadraj dediğimiz olay, bir  tür bakış açısıdır. Her fotoğrafçı kadrajı kuvvetliyse, gerçekten en iyi ve en kaliteli fotoğrafları çekmektedir. Webyedi olarak, ürününüzün kadrajda daha iyi  daha kaliteli görünmesi için, profesyonel ekipmanlarımız ile kullanıcıya en iyi kalitede resimler sunuyoruz.
 

Ayrıntılar

Fotoğraf çekerken, genellikle ayrıtılar kimsenin pek bi umrumda olmaz, webyedi olarak çekilen ürünlerde ayrıntılara dikkat etmek, ayrıntılar ile bir ürün kadrajı yakalamak oldukça önemlidir.
 

Resim Efektleri

 
Gereksiz resim efektleri, resmin kalitesini oldukça düşürür. Resim çekerken,  net ve sade resimler herzaman daha kaliteli dahada güzel çıkacaktır.
Daha fazla bilgi için iletisişm bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.