Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Webyedi.com  2017 yılından bu yana, web yönetimini daha basit hale getirmeyi ve kullanıcılara daha fazla güç sağlamayı hedefledik. Araştırmalar ile birlikte süren çalışmalar sonucu PDO / MYSQL  alt yapısı kullanarak  Firmamız öncesinde ve halen devam etmekte olan firmaların ihtiyaç duydukları web tabanlı yazılım hizmetlerine devam etmektedir.

HEDEFİMİZ
Bu sektörde ve tüm projelerimizde uzun soluklu faaliyet gösterebilmektir. Müşteriye merkezli güvenilirlik ve dijital medya' da talebi karşılamak için, web tabanlı hazır site yazılım teknoloji sistemini güçlendirmek,

AMACIMIZ
Benzersiz konumlandırılmış bu teknolojik ürünleri sektörler için global çözümler sunan lider konumunda kalmak: sağlıklı verimli ve en önemlisi ürünlerimizi geliştirerek güncel tutmaktır.

HİZMET ALAN PORTFÖYÜMÜZ
Webyedi.com 2016 ‘dan beri resmi hazır site satışı' referanslarını desteklenmekten gurur duyar. uluslararası lokasyona sahip markalar, acenteler okullar dernekler ve meslek grubları webyedi.com’u kurumsal yüzlerini yansıtmak, amaçlarına uygun sektörel pazarlama yatırımlarını otomatikleştirmek ve internet dünyasında gerçekliklerini optimize etmek için kullanıyorlar.


TEMEL ÖZELLİK
Kullanıcıya türkçe web site yönetimi kolaylıgı sağlaması, kaliteli güvenli ve yeni nesil teknoloji web siteleri ile her bütçeye uygun olması sağlanmıştır. Gözünüz arkada kalmasın biz sizin için her şeyi düşünerek oluşabilecek güncelleme, geliştirme ve yedekleme sistemimizle hep bir asistanınız olarak destek vermek için hazırız.

GOOGLE (SEO) DOSTU
Kullandığımız alt yapı arama motorlarınn talep ettiği tüm düzenlemelere müsaittir
SINIRSIZ GELİŞTİRME
Ekstra olarak istediğiniz kadar düzenleme yapabiliriz. Not:Ekstalar ödeme gerektirir.

YÖNETİM PANELİ
Sınırsız sayfa, hizmet veya ürün sunumu yapabileceğiniz ve istediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz kolay yönetim panelimiz mevcuttur.

RESPONSİVE WEB TASARIM (MOBİL İÇİN)
Tasarımlarımız sizin isteğiniz üzere mobil uyumlu hale getirilir.

TREND TASARIMLAR
Son teknoloji kodlama yapılarına uygun ferah ve okunabilir modern tasarımlar

KULLANILABİLİRLİK
Web sitenizin kolayca gezilebilir ve algılanabilir olması bizim için öncelik