İnternet Reklamları

Ürünlerinizin yada ürününüzün, internet üzerinden alıcılara ulaştırılmasına internet reklamcılığı denmektedir. İnternet reklamcılığı  için, herhangi bir mağaza sahibi olmadan internet üzerinden belirli kitlelere satış yapabilirsiniz. Online olarak satılan ürünlerden, İnternet ortamındaki mağazalar arasında karşılaştırma yaptığınızda hem daha rahat hemde, uygun fiyatlara ürünleri getirebilmektesiniz.

İnternet Üzerindeki reklamlar için bir kaç örnek vermek gerekirse:

1. İçerik Ağ reklamları: Reklamı veren ile reklam yapılan web sitesi farklıdır, bu sitelerin hitlerine ve, UX deneyimi iyi olan sitelere verilen reklam türüdür.

2. Mail Reklamları: Mail reklamları günlük hayatımızda bütün herkesin mail adresine gelen tanıtım amacı ile atılmış, ama bazende bir okadar işe yarayan reklam türleridir.

3. Arama Motoru Reklamları: Belirlenen kelimelerde, kendi fizibiltesi doğrultusunda yapılan bir çalışma türüdür. İnternet reklamlarından en çok tercih edilen reklam türlerinden birtaneside, arama motoru reklamlarıdır.

4. Sosyal Medya Reklamları: Sosyal medya'nın gücünün günden güne güçlendiği ve günden güne arttığı bir dünyada, sosyak medya'nın reklam gücü hemen hemen, Arama motorları kadar etkilidir. Sosyal medya  reklamlarında, hedeflediğiniz kitlenin, şehrini, yaşını, ve reklam kriterlerine göre kendinizin belirliyebileceği bir reklam türüdür.

 

Webyedi.com Olarak internet reklamlarında :,

 

 

Google Reklamları Facebook reklamları İnstagram Reklamları
- Kelime Analizi - Reklam türü seçimi - Etkişim Hesabı
- Zamanlama - Kitle analizi - Reklam türü seçimi
- Kitle Seçimi - Reklam içeriği analizi - Bütçe planlama
- Bütçe planlaması - Lokastyon Seçimi - ve takipçi artırımı
- ve Raporlama.    

Dahilinde seo hizmet paketlerimiz ile, firmanızı bir üst kademeye çıkarmaya hazırsanız, Lütfen bizi aramaktan  çekinmeyin.