E-Ticaret Siteleri

 
Webyedi olarak web sitemizin görüntüsünü değiştirmekle beraber e-ticaret paketlerinide şekillendirmekteyiz. Seçtiğiniz e-ticaret paketinde istediğiniz özelliklere göre ve bütçenize göre, üyelik, sipariş takibi, stok takibi,  kargo takibi ve istatistiksel modüller ile E-ticaret sitenize can katıyoruz. Günümüzdeki e-ticaret paketlerinde self url yapısı oldukça zayıftır, bu sebebden SEO olarak biraz eksik kalırlar.
E-ticaret paketlerimiz tamamen seo uyumlu, ve müşteri odaklı olarak siz müşterilerimiz için özel olarak her ürüne ayrı keyword, ve title girme özelliği ile birlikte, özel varyasyon ekleme özellikleri bulunmaktadır.
 
 
E-ticaret paketleri, genel olarak her şirketin kendine göre özel bir şekilde düzenlenmektedir. Ama e-ticaret sitesi alırken yada yaptırırken, teknolojiye ayak uydurmanız gerektiğini ve sayfalarızın mobil(responsive) yani telefon ve Tablet uyumlu olmasının zorunlu olduğunu bilmeniz gerekmetedir. Webyedi.com Olarak yaptığımız E-ticaret paketlerinin hepsi mobil uyumlu ve siz, kullanıcılarımız için kullanımı kolay hale getirilmiş bir sistemdedir.
 
E-ticaret paketlerinin en önemli özelliklerinden biri de kullanımı kolay ve müşterinizin istediği ürünü kolay buluyor olmasıdır. Karışık ve çok fazla saçma sapan ekler olmamalıdır. E-ticaret kullanıcıları genel olarak site üzerinde gezerken, aramak istediği ürünü bulduktan sonra, başka ürünlere gidebilir ve bunu en doğal yoldan onların site üzerindeki davranışlarını kontrol ederek kontrol edebilirsiniz.